O nás

On-line fotolaboratoř „NEJLEPŠÍ FOTKY“ je společností zabývající se vyvoláváním digitálních fotografií on-line přes internet. Fotografie pro nás mají citový význam, a proto jsme se rozhodli této činnosti věnovat i profesionálně. Tým zaškolených pracovníků fotolaboratoře „nejlepší fotky“ má bohaté zkušenosti z oblasti fotografických služeb a díky dlouholeté práci v této oblasti nabízí klientům naprosto špičkovou a profesionální úroveň práce, která zajistí pro Vaše fotografie tu nejvyšší kvalitu.

Tak, jako klademe důraz na perfektní kvalifikaci našeho týmu, tak jsme kladli důraz i při výběru minilabu, který je unikátní tím, že nabízí nejvyšší možné zčernání (Dmax) a nejvyšší možné rozlišení, které neklesá ani u největších formátů.

Vysokou kvalitu fotografií zajišťují i kvalitní špičkové materiály, používané při vyvolávání fotografií. Tím se fotografie stávají hodnotnějšími a výjimečnými, co se týče věrností barev a jejich stálostí a životností.

Preferujeme především kvalitu, protože právě kvalitu si podle nás zaslouží každá fotografie, která byla vytvořena lidskou rukou a srdcem.